Admin

Numarul mesajelor : 104
Data de inscriere : 10/06/2009

REGULAMENT FIFA-WORD GALAXY Empty
MesajSubiect: REGULAMENT FIFA-WORD GALAXY   REGULAMENT FIFA-WORD GALAXY EmptyMier Iun 10, 2009 10:28 pm

Bookings: On

Este interzisa marcarea golului direct din corner.De asemenea cornerul batut direct pe bara este interzis. Cine va marca in felul acesta pierde 3-0.

La fiecare gol autorul acestuia este obligat sa lase reluarea.

Este interzis sa iti injuri adversarul . Cine o face pierde 3-0.

Ai Voie Q+W Din Jumatatea Adversarului.

Cand se incepe de la mijlocul terenului jucatorul este obligat sa dea mingea inapoi si apoi sa atace. Este interzis sa iti ataci adversarul din prima.

Pentru inscrierea in campionat trebuie sa va inregistrati pe site si forum cu acelasi nick

Trebuie sa aveti instalat Ea Sports Fifa , Yahoo Messenger

Meciurile se vor juca prin direct Ip

Rezultatele trebuie postate pe forum pana la data limita de disputare a etapei in curs

Pentru Nejucarea unui meci userul in cauza este sanctionat cu un avertisment

La 3 etape consecutive nejucate userul in cauza este exclus din campionat

Orice reclamatie faceti o faceti pe forum si nu pe messenger

Daca nu puteti disputa un meci, il puteti amana , postand in topicul corespunzator

Daca un meci se deconecteaza in minutul x se vor juca minutele ramase + inca 10 minute ... ex : daca un meci se deconecteaza in minutul 50 se va juca un nou meci pana in minutul 40 , adunandu-se apoi scorurile